دسته بندی مقالات


والدین و نقش آنها

والدین و نقش آنها

بزرگ شدن و پرورش فرزندان مي تواند با شادی و يا با چالش همراه باشد. شما مي توانيد راه هایی برای ایجاد شادی بیشتر در خانواده خود و غلبه بر چالش های رایج روزانه در خانه و مدرسه پيدا کنید. به‌عنوان والدین ايده آل، آگاه بودن از فناوری‌های روز، انتخاب فعالیت‌های ایمن و برنامه‌ریزی جشن‌های سرگرم‌کننده می‌تواند زندگی روزمره را آسان‌تر کند و فرزندان را شادتر و محيط خانواده را پويا و شاداب گرداند. راه های انجام این کار را در كيدزلانژ جستجو کنید.

ممکن است سخت باشد که فرزند خود را تحت مراقبت شخص دیگری قرار دهید، و يا در برنامه هاي تفريحي و انتخاب آن براي فرزندانتان سوالات زيادي در ذهن خود ايجاد كنيد اما تجزيه وتحليل گزینه ها به شما کمک می کند تا ارائه دهندگانی را پیدا کنید که بهترین کار را برای خانواده شما انجام مي دهند.

مشاهده مقالات

آموزش و کودکان

آموزش و کودکان

کودکان برای حفظ سلامتی و شادی خود هر روز بايد فعاليت داشته باشند. فعالیت بدنی می تواند به کودکان و نوجوانان کمک کند تا استخوان ها و ماهیچه های قوی بسازند، وزن ثابتی داشته باشند، خواب بهتری داشته باشند و در برابر بیماری هاي سنين بالاتر از جمله بیماری قلبی، سرطان و دیابت محافظت شوند. یک برنامه منظم تناسب اندام حتی می تواند احساس اضطراب و افسردگی را در کودکان کاهش دهد.

اکنون بیش از هر زمان دیگری، جدا كردن بچه ها از تلويزيون و بازی کردن می تواند مشکل باشد. اما با برخی از استراتژی های خلاقانه، حفظ تناسب اندام نيز می تواند سرگرم کننده باشد، نه یک کار طاقت فرسا. در كيدزلانژ ایده هایی برای ایجاد انگیزه در کودکان برای فعال شدن ذهن و بدن، وجود دارد.

مشاهده مقالات

روانشناسی کودک

روانشناسی کودک

اگر شما هم مانند اکثر والدین هستید، حتما در مورد سلامت ذهن و روان فرزندان خود دقت داريد و به مسائلي مانند يافتن دوستان خوب، واکسیناسیون، ارائه غذای مقوی و کمک به انجام تکالیف مدرسه بسیار کوشا هستید. با این حال، هر چند وقت یک بار به این فکر می کنید که چگونه از سلامت روان کودک خود مراقبت کنید؟

سلامت روان یک کودک به اندازه سلامت جسمانی آنها مهم است، به خصوص وقتی صحبت از استرس، رفتار و تحصیلات می شود. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ايالات متحده تخمین می زند که از هر 5 کودک، 1 کودک در هر سال یک اختلال روانی را تجربه می کند و در حالی که نمی توان از همه مسائل مربوط به سلامت روان پیشگیری کرد، می توانید اقداماتی را برای کمک به حفظ سلامت روانی کودک خود تا حد امکان مانند آگاهي از پژوهش هاي بروز در كشورهاي پيشرفته و خواندن مقالات معتبر كه در سايت كيدزلانژ در دسترس است، انجام دهید.

مشاهده مقالات

تغذیه کودکان

تغذیه کودکان

انواع غذاهای سالم به رشد بدن و مغز کودک شما کمک می کند. بیاموزید که در حال حاضر و با رشد فرزندتان چه کاری می توانید برای تشویق به تغذیه خوب انجام دهید.

هر روز فرصتی برای تغذیه ذهن و بدن فرزندتان است. عادت هاي کوچک در پرورش فرزند ممکن است بیشترین اهمیت را داشته باشد. منابعی از غذاها را برای کمک به رشد روزانه فرزندتان جستجو کنید كه مواد مغذي و مورد نياز كودكانتان را تامين كند.

همه کودکان برای سالم بودن و رشد کافی داشتن به ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارند. ویتامین D، آهن، کلسیم، يد، و بسیاری از ویتامین‌ها و مواد معدنی باید جزء منظم رژیم غذایی هر کودک باشد.

مشاهده مقالات

مقالات متفرقه

فعالیت بدنی در کودکان کاهش یافته است

فعالیت بدنی در کودکان کاهش یافته است

تولد كودك خود را چگونه جشن بگيريم؟

تولد كودك خود را چگونه جشن بگيريم؟

چگونه کودکان در آشپزخانه کمک کنند

چگونه کودکان در آشپزخانه کمک کنند

نوجوانان چگونه در آشپزخانه کمک کنند

نوجوانان چگونه در آشپزخانه کمک کنند

اهميت دوست در روابط فرزندان

اهميت دوست در روابط فرزندان

اخطار حذف!
آیا میخواهید این گذینه را حذف نمایید؟